Neonatologická klinika SZU
Nám.L.Svobodu 1, 975 17 Banská Bystrica
+421 48 441 2755
info@cloviecikbb.sk

feb 06

2% z daní

Drahí priatelia, ako každý rok, prichádzame s prosbou a ponúkame Vám možnosť pomôcť malým človiečikom v Banskej Bystrici darovaním 2% z Vašich daní. Všetky prostriedky získané touto formou sú použité na Novorodeneckej klinike F.D.Roosevelta. Vďaka Vám máme napríklad aj bilirubinometer a veľa detí ušetríme od bolestivého odberu krvi! Ďakujeme.

Darujte nám 2% z vašich daní.

Na stiahnutie: Tlačivo na poukázanie 2% z daní pre OZ Človiečik vo formáte PDF

jan 01

Šťastný Nový rok 2021

sfoto baby
V novom roku, šťastia na každom kroku. K tomu veľa radosti, z Vašich spoločných dní bez starostí. Nech Vašim domom neustále rozlieha sa detský smiech, a aby každý mesiac priniesol Vám kopec príjemných radôstiek.
Želá kolektív Neonatologickej kliniky a OZ Človiečik

nov 17

17.november – Medzinárodný deň predčasne narodených detí

 17-november-medzinarodny-den-predcasne-narodenych-deti-620

apr 08

Vážení rodičia a priaznivci OZ Človiečik


Neonatologická klinika SZU v Banskej Bystrici spolu s OZ Človiečik veľmi pekne ďakuje dobrovoľníkom, ktorí ušili a doručili na naše oddelenie rúšky. Špeciálne ďakujeme pani Drienkovej, Mrenicovej, Kniezovičovej, Luptákovej, Vrábelovej a Hállovej. Taktiež ďakujeme za kávu od firmy WinePlanet, ktorú nám odovzdal obchodný riaditeľ Mgr. Juraj Kundrata. ❤️❤️

IMG_20200408_141208received_222132449019282received_899202500532327received_889013808190881

apr 01

Pre rodičov hospitalizovaných detičiek

 

Warning!

Aj v týchto náročných časoch myslí tím neonatologickej kliniky na rodiny našich najmenších pacientov hospitalizovaných na JIS a JVSN, ktorí v súčasnosti nemôžu byť so svojimi najbližšími. Zriadili sme preto e-mailovú adresu: neonatologiabb@gmail.com, kde môžu rodičia hospitalizovaných detí napísať a požiadať o vyhotovenie a zaslanie fotografie ich dieťatka. Zaslaním e-mailu dávajú rodičia zároveň súhlas s vyhotovením fotografie.

Spolu to zvládneme! 

 

 

 

 

 

mar 18

Ambulancia pre deti s perinatálnym rizikom a patológiuom

Warning!

Vážení rodičia, vzhľadom na súčasnú hygienicko-epidemiologickú situácii v súvislosti so šírením nákazy CoVID 19 je ambulancia pre novorodencov s perinatálnym rizikom zatvorená. Rodičia následne budú pozývaní telefonicky. Ak sa telefonicky nepodarí skontaktovať, budú rozposlané pozvánky na adresu trvalého bydliska. 

jún 25

Ďakujeme organizátorom tretieho ročníka Benefičného futbalového turnaja

ĎAKUJEME Mirkovi Dančovi, ako i všetkým sponzorom, rodičom našich detičiek a zúčastneným v mene všetkých našich malinkých pacientov, ako i v mene celej Neonatologickej kliniky FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici za krásne podujatie.

turnaj

 

jún 25

Kúpou knižky od Stanislava Ličku nás môžete podporiť

Stanislav Ličko si v živote prešiel viacerými neľahkými obdobiami, ktoré ho zároveň posilnili v nového muža.  Jedným z ťažkých období bolo, keď sa im spolu s manželkou narodil syn, ktorý potreboval intenzívnu starostlivosť na Neonatologickej klinike v Banskej Bystrici. Na tomto pracovisku im synčeka nielen zachránili, ale dnes je z neho zdravý chlapec. Stanislav napísal knižku, ktorú nazval Nový muž, zároveň sa  rozhodol, že 50% z každej objednanej knižky podaruje na zakúpenie nového prístroja pre Neonatologickú kliniku v Banskej Bystrici pre našich najmenších.

Kniha Nový muž – Ako prekonať životné krízy a stať sa zrelým mužom

 

 

jún 20

Vážení rodičia

 

Warning!

Ambulancia pre deti s perinatálnou patológiou a rizikom je počas mesiacov júl a august zatvorená.  Ďakujeme za pochopenie.

máj 31

Benefičný futbalový turnaj – Zvolen, 22.6.2019

Srdečne Vás pozývame na tretí ročník benefičného futbalového turnaja:

Staršie «