Neonatologická klinika SZU
Nám.L.Svobodu 1, 975 17 Banská Bystrica
+421 48 441 2755
info@cloviecikbb.sk

«

»

dec 14

Podporte nás vydražením hokejového dresu

cerveny-dresDražba špeciálnych, vyšívaných dresov HC ´05 iClinic Banská Bystrica

Hokejový klub HC ´05 iClinic Banská Bystrica a STŘÍDA SPORT s.r.o. – dodávateľ značky CCM, pozývajú fanúšikov a zberateľov na dražbu autentických vyšívaných hraných dresov HC ´05 iClinic Banská Bystrica, v ktorých hráči odohrali úvodné stretnutia sezóny 2016/2017. Vyvolávacia cena každého dresu je 30,- €. Výťažok z dražby venujeme občianskemu združeniu Človiečik, ktoré bolo založené za účelom podpory Neonatologickej kliniky SZU FNsP F. D. Roosevelta, Banská Bystrica. Neonatologická klinika dosahuje dlhodobo výborné výsledky v starostlivosti o extrémne nezrelých a kriticky chorých novorodencov. Banskobystrické Perinatologické centrum je právom považované za jedno z najlepších Perinatologických centier v SR.

Občianske združenie Človiečik (www.cloviecikbb.sk), sa rôznym spôsobom snaží o skvalitnenie prostredia kliniky a zvýšenie komfortu pre matky a predčasne narodené detičky, získava finančné prostriedky na nákup prístrojovej techniky.

Aukcia dresov na aukčnom portáli AUKCIE.SK sa začína dnes, 14. decembra 2016 o 20:00 a potrvá do pondelka 19. decembra 2016 – 21:00.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *