Neonatologická klinika SZU
Nám.L.Svobodu 1, 975 17 Banská Bystrica
+421 48 441 2755
info@cloviecikbb.sk

«

jan 16

Milí podporovatelia OZ Človiečik, aj tento rok vás chceme poprosiť o darovanie 2% z daní

Milí podporovatelia občianskeho združenia Človiečik. 
 
Tak ako každý rok, aj tento rok vás chcem osloviť so žiadosťou o podporu formou poukázania 2% z vami odvedených daní na pomoc naším najmenším bojovníkom, tento rok ale “trochu inak”.
 
Minulé roky boli kvôli pandémii Covid-19 veľmi hektické a skomplikovalo sa veľa administratívnych úkonov. Zmenil sa aj dátum, dokedy bolo potrebné urobiť zápis do Obchodného vestníka, kde nahlasujeme, ako boli použité financie z dvoch percent z daní za predošlé obdobie. Žiaľ, o tejto zmene dátumu som nevedela nie len ja, ale aj mnohí ďalší, ktorí sa starajú o financie občianskych združení. Aj keď som vyhlásenie do Obchodného vestníka dala zapísať, žiaľ po dátume 31.5. sa to už nepočítalo. 
Preto na dobu jedného roka OZ Človiečik nebolo zaradené medzi poberateľov dvoch percent z daní. Našli sme riešenie vďaka ústretovosti pani riaditeľky Centra včasnej intervencie pani Mgr. Evy Mrenicovej. 
Prosím preto všetkých, aby dve percentá z odvedených daní poukázali na Centrum včasnej intervencie n.o. a kópiu tlačiva nám poslali (poštou alebo mailom – neonatologiabb@gmail.com) . Na základe kópií tlačív nám Centrum včasnej intervencie odovzdá financie, ktoré boli určené pre naše OZ Človiečik.
 
Prikladám tlačivo s potrebnými údajmi. 
 
Veľmi pekne vám v mene našich malých pacientov ďakujem a verím, že nás budete podporovať aj naďalej.
 
Na rok 2025 samozrejme zabezpečím, aby bolo OZ Človiečik zaradené medzi poberateľov dvoch percent tak, ako to bolo doteraz.
 

S pozdravom

 
MUDr. Anna Bošeľová
predsedníčka OZ Človiečik
 
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *