Neonatologická klinika SZU
Nám.L.Svobodu 1, 975 17 Banská Bystrica
+421 48 441 2755
info@cloviecikbb.sk

«

»

jan 16

MÍŇAJÚ SA NÁM ZÁSOBY MATERSKÉHO MLIEKA PRE NAŠICH NAJMENŠÍCH PACIENTOV

Maminky, v našej Banke ženského mlieka máme aktuálne nedostatok materského mlieka pre našich malých bojovníkov. Materské mlieko je vzácnou a jedinečnou potravou pre predčasne narodených a chorých novorodencov našej kliniky.
 
Prosíme preto maminky, ktoré majú nadbytok materského mlieka o pomoc. Staňte sa DARkyňou  a pomôžte maminkám, ktoré nemajú možnosť zabezpečiť svojim detičkám materské mlieko.
Žena – matka, ktorá by sa chcela stať darkyňou mlieka sa môže prihlásiť do našej Banky ženského mlieka telefonicky na telefónnom čísle 048/441 2350, e-mailom: bankazm@nspbb.sk, alebo osobne u nás v nemocnici.
 
Ženské mlieko sa zbiera do sterilných fliaš s obsahom 250 ml a 500 ml, ktoré poskytuje banka. Mliečko k vám príde zobrať vozidlo dopravnej zdravotnej služby denne, do vzdialenosti 15 – 20 km, pripadne podľa dohody.
 
Viac informácii o darovaní materského mlieka sa dozviete tu –> http://cloviecikbb.sk/oddelenie-neonatologie-a-jirs/banka-materskeho-mlieka/ alebo nás môžete kontaktovať na vyššie uvedenom tel. čísle alebo prostredníctvom e-mailu. 
 
Za našich drobčekov vám z celého srdca ďakujeme <3 
 
Na obrázku môže byť 1 osoba, bábätko, nemocnica a text

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *